Accessories

Main » Продукція » Accessories

Аксесуари для міжкімнатних дверей можуть як гармонійно доповнити дверний блок, так і зіпсувати враження навіть від найкращої конструкції. Тому вибір фурнітури – справа відповідальна і серйозна. І найкраще зробити її із компанією «Брама», виробником дверних конструкцій з 2002 року.

Які аксесуари для дверей ми пропонуємо?

Наш підхід до забезпечення дверною фурнітурою комплексний. Тому в каталозі ви знайдете всі необхідні аксесуари для дверей міжкімнатних:

Які аксесуари для дверей ми пропонуємо?

 • Дверні ручки. Прямі та зігнуті, прямолінійні та округлі, в класичному і сучасному стилі, з покриттям типу хром, нікель і патина – у нас різноманітні ручки. Також ці аксесуари для дверей доповнені накладками під циліндр і
  сантехнічну вкладку.
 • Замки. Інтер’єрі дверні конструкції, як і будь-які інші, потребують можливості закрити їх від сторонніх. Тому ми пропонуємо різні замки: це аксесуари для міжкімнатних дверей як ламінованих, так і шпонованих, з покриттям з латуні, нікелю або білого цинку.
 • Навіси. Якщо при бажанні дверний блок можливо уявити без замка і навіть ручок, то без навісів – ні. Асортимент цієї фурнітури також чекає вас серед аксесуарів для дверей у Львові: врізні, накладні, приховані, з
  регулюваннями чи без, для шпонованих і ламінованих полотен.

Чому варто у нас вибирати аксесуари для дверей міжкімнатних?

Наша продукція заслужила високу оцінку покупців. Ви можете знайти багато з наших аксесуарів для дверей у Києві, по Україні та за кордоном: ми експортуємо дверні системи в більш ніж 20 країн світу. До їх плюсів відносять:

 • Гармонійний дизайн. У двері все повинно поєднуватися ідеальним чином – і полотно, і коробка, і фурнітура. Тому в каталозі компанії «Брама» ви без особливих проблем можете підібрати і купити аксесуари для дверей, які оптимальним чином підходять за стилем, кольором та обробкою до всієї конструкції.
 • Якість фурнітури. У виробництві кожного з мільйона зроблених нашою фабрикою дверних блоків ми дотримуємося суворих стандартів надійності і довговічності продукції. Цьому правилу сповна відповідають і аксесуари для міжкімнатних дверей, які зібрані в даному розділі нашого каталогу.
 • Відповідальна робота. Компанія «Брама» орієнтується на кілька важливих принципів. По-перше, ми відкриті до діалогу, гнучко підходимо до замовника. По-друге, наша команда постійно розвивається, з нею розвивається продаж аксесуарів для дверей. По-третє, у виробництві застосовуються «зелені» технології.
 • Привабливі умови. Якість може бути доступною, ми впевнені в цьому і доводимо це день у день. Оптимізована робота і грамотно створена схема поставок сировини і комплектуючих – ось умови, за рахунок яких на аксесуари для дверей ціна конкурентоспроможна до останньої гривні.

Звертайтеся до компанії «Брама», якщо хочете придбати дверну фурнітуру за вигідними цінами. Наш асортимент аксесуарів для будь-яких дверей міжкімнатних дозволить вам отримати більше якості за свої гроші!

Door handles:
Name Type of surface Escutcheon
for cylinder for WC
Omega Patyna
Ibiza Patyna
Ibiza Nickel
Gama Patyna
Gama Nickel
Topaz Nickel
Libra Nickel
Libra Patyna
Camila Chrome
Camila Patyna
Zorba Satine chrome
Cylinder insert:
Name Type of surface
Bruno 30/40 White zinc
Hardware for laminated doors
Name Type of surface
Lock for cylinder White zinc
Lock for WC White zinc
Hinges for standard door frame White zinc
Hinges for Brama profi door frame White zinc
Hardware for laminated doors:
Name Type of surface
Lock for cylinder Nickel Brass
Lock for WC Nickel Brass
Lock Comit (ЗЦ, ЗС) Nickel
Eurocento hinges Nickel Brass
Amig hinges Nickel Brass
Hidden hinges Chrome
Hidden hinges with 3D adjustment Chrome